
Активна акустична система HH Electronics TRE-1001
17 320 ₴
- В наявності
- Код: 529189
+380 (98) 612-33-29
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайн активної акустичної системи Tensor TRE-1001 був розроблений таким чином, щоб забезпечити неперевершену продуктивність у компактному корпусі. Висококласний двопідсилювач класу D забезпечує вражаючу продуктивність, у той час як інтелектуальний бортовий ЦГС оптимізує та захищає вашу систему від збоїв. Завдяки 4 встановленим аудіорежимам TRE-1001 миттєво налаштовується. Ідеально підходить для діджеїв, живих груп, моніторингу чи оголошень. Інтегрований двоканальний змішувач забезпечує миттєве підключення широкого спектру пристроїв. Все це вмістилося у надлегкому багатокутному корпусі з 2 формованими ручками для перенесення та 4 точками підвіски M8.
|
Технічні характеристики
Габарити
|
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Портативні |
| Призначення | Акустична установка |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Потужність | 700 Вт |
| Чутливість | 129 дБ |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Максимальна частота | 48 Гц |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 530 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 12 кг |
- Ціна: 17 320 ₴




