
Перехідник Jack 6.3 to Jack 3.5 Bespeco SLAD140
310 ₴
- В наявності
- Код: 23-17-2-1
+380 (98) 612-33-29
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Bespeco SLAD140
Перехідник SLAD140: 6,3 мм (1/4") стерео джек -> 3,5 мм (1/8") стерео джек.
ОСОБЛИВОСТІ
| Тип пристрою | Адаптер |
| Адаптер, сторона А | Jack тато Stereo Ø3,5 мм |
| Адаптер, сторона Б | Jack мама Stereo Ø6,3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BESPECO |
| Роз'єм | mini jack 1/8" Jack 1/4" |
| Стан | Новий |
| Тип | Роз'єм/З'єднувач |
- Ціна: 310 ₴



