Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Bespeco AD10
Перехідник: стерео джек "мама" – моно джек "тато". Діаметр для кабелю: 6,3 мм.
ОСОБЛИВОСТІ
| Тип пристрою | Адаптер |
| Адаптер, сторона А | Jack тато Mono Ø6,3 мм |
| Адаптер, сторона Б | Jack мама Mono Ø6,3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BESPECO |
| Роз'єм | 1/4" Jack - 1/4" Jack |
| Стан | Новий |
| Тип | Роз'єм/З'єднувач |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 100 ₴


