- Двосмугова активна акустична система
- Потужність 250 Вт (Program)
- НЧ 2x10"
- ВЧ 1.5"
- Частотний діапазон 50Гц - 20 кГц (-10дБ)
- Чутливість 98 dB
- DSP
- Медіа програвач: USB/SD/Bluetooth
- UHF мікрофон в комплекті (675.5 MHz)
- Корпус з ударостійкого ABS пластику
- Посилена фронтальна металева сітка
- Розмір (В/Ш/Г): 800x325x295 мм
- Вага 13 кг.
Десятиліття досвіду, накопичені на ринку професійного звуку, дозволили нам розробити унікальний дизайн, досконалу схемотехнику і надійні елементи активних акустичних систем, результатом з'єднання яких і стала поява лінійки Clarity.
Clarity – це в першу чергу чистота, прозорість і якість звуку, необхідні будь-якому користувачеві в роботі акустичних систем. Ці критерії за замовчуванням закладені в кожну модель Clarity, а надійність їх роботи проходить важкі заводські випробування і тестування.
Для вашої зручності Clarity пропонує безліч варіантів мобільної акустики як для аматорських, так і для професійних цілей. 12 або 15 дюймові гучномовці, вбудована технологія Bluetooth, вбудована акумуляторна батарея 7 або 10 А * год, вбудовані UHF радіомікрофони і USB / SD програвач, одиночне використання або комплект – просто виберіть найбільш підходящий вам варіант.
Сучасні розробки, перевірені технології і надійні компоненти – все це ви можете знайти в акустичних системах Clarity. Багатофункціональність і універсальність Clarity дозволить використовувати ці акустичні системи для широкого спектра задач, а невелика вартість дозволить поміститися в будь-який бюджет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clarity |
| Кількість смуг | 2 |
| Потужність | 250 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 295 мм |
| Ширина | 325 мм |
- Ціна: 9 200 ₴











