Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MEINL TMLTS – надзручний стійкий стіл для ноутбука. Ідеальний варіант для концертів.
Характеристики:
- Гак для навушників з можливістю переставити його на будь-який бік столу
- Система кріплення для безпеки вашого ноутбука
- Спеціальні заглушки запобігають падінню ноутбука
- Гнучка система регулювань
- Для ноутбуків до 17"
- Розмір робочої поверхні: 55,8 х 31,7 см
- Висота: 72 – 120 см (регульована)
- Матеріал: сталь
- Розвантаження від натягу для кабелів
- Підходить для всіх популярних ноутбуків
- Великі отвори у плиті основи забезпечують гарну вентиляцію ноутбука.
- Колір: хром/чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meinl |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Висота | 72 – 120 см (регульована) |
| Призначення | Для ноутбука |
| Розмір робочої поверхні | 55,8 х 31,7 см |
| для ноутбуків до | 17" |
- Ціна: 15 540 ₴


