
Синтезатор Arturia MicroFreak (25 клавіш)
17 850 ₴
- В наявності
- Код: 19-1-14-13
+380 (98) 612-33-29
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Arturia MicroFreak
Доторкніться до творчості
Якщо Ви зважилися на покупку свого першого, доступного апаратного синтезатора або ж Ви вже досвідчений музикант і доглядаєте чим би поповнити свою колекцію, то MicroFreak від Arturia — це саме синтезатор, який Вам потрібен.
Ця невелика музична машина оснащена універсальним цифровим генератором, тому Ви можете з легкістю створювати рідкісні і цікаві звуки.
Такі режими, як Texturer, KarplusStrong, Harmonic OSC і Superwave дають авантюристам можливість досліджувати абсолютно нові грані генерованого звуку.
Це як мати десятки синтезаторів в одному інструменті! І новачки з палаючими очима, і досвідчені професіонали закохаються в гнучкий і потужний синтезаторний движок MicroFreak.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Пам'ять | |
| Клавіатура | 25 клавіш |
| Механіка | міді клавіатура, гнучка |
| Контролери | Є |
| Входи | USB і MIDI Clock, 6,35 мм майстер |
| Виходи | CV/Gate/Mod/MIDI і 3,5 мм вихід на навушники |
| MIDI | MIDI вхід/вихід |
| Вага | 1,02 кг |
| Тип товару | Синтезатори |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arturia |
| Стан | Новий |
| Тип | Синтезатор |
| Основні | |
| Вага | 1,02 кг |
| Виходи | CV/Gate/Mod/MIDI і 3,5 мм вихід на навушники |
| Входи | USB і MIDI Clock, 6,35 мм майстер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Цифрові піаніно |
| Вид | Аналоговий |
| Форм-фактор | Клавішний |
| Вікова група | Доросла |
| Клавіші | 25 |
- Ціна: 17 850 ₴



